OŚWIADCZENIE REZULTATÓW

  • Wszystkie tworzone przeze mnie treści, wysyłane przez email, zamieszczone w ebooku "10 lekcji", na stronie internetowej www.kamiljarzombek.pl, na moim Twitterze, Facebooku oraz kanale na Youtube "Jarzombek", reklamach w sieci Facebook oraz Google Adwords, jak i w pozostałych środkach przekazu, wynikają z moich doświadczeń i są jedynie zbiorem moich przekonań i opinii.

    W żadnym wypadku nie jest to porada inwestycyjna, wyrażam jedynie prywatną opinię. Moje historie oraz rezultaty są w pełni prawdziwe. Nie daję Ci jednak gwarancji, iż korzystając z moich usług osiągniesz upragnione rezultaty, ponieważ rynek kryptowalut jest bardzo zmienny, a każdy przypadek jest inny, indywidualny oraz jest zależny od setek często niekontrolowanych czynników.

    Dokładam wszelkich starań, aby możliwie skutecznie pomóc moim podopiecznym oraz by przekazywana przeze mnie wiedza była możliwie łatwo przyswajalna, jednak nie gwarantuję Ci, że stosując się do niej odniesiesz identyczny rezultat jak ja lub inne osoby. Możesz osiągnąć efekty równie dobre co ja, lepsze, gorsze, ale niewykluczone, że nie osiągniesz nawet żadnych.

    Nie ponoszę za to odpowiedzialności i nie przyjmuję roszczeń na tle braku rezultatów. Odpowiedzialność za nie spoczywa na Tobie. Pamiętaj, że rynek kryptowalutowy jest bardzo zmienny i możesz utracić wszystkie środki. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, na których stratę nie jesteś w stanie sobie pozwolić.Wszystko co usłyszysz, to moje prywatne zdanie i nie jest to porada inwestycyjna.

© 2024, Kamil Jarzombek